Dla rodzin z Rękowa nauczających dzieci w domu publikujemy propozycję harmonogramu egzaminów klasyfikacyjnych dla uczniów w edukacji domowej, w roku szkolnym 2018. Zapoznaj się również z uwagami na dole.

I Termin II Termin III Termin
KLASA 1
Edukacja wczesnoszkolna 29.04 • GODZ. 14.00 13.05 • GODZ. 14.00 20.05 • GODZ. 14.00
Język angielski 17.04 • GODZ. 11.30 07.05 • GODZ. 13.00 21.05 • GODZ. 13.00
KLASA 2
Edukacja wczesnoszkolna 24.04 • GODZ. 13.30 15.05 • GODZ. 13.30
Język angielski 24.04 • GODZ. 12.15 15.05 • GODZ. 12.15
KLASA 3
Edukacja wczesnoszkolna 26.04 • GODZ. 14.00 17.05 • GODZ. 14.00 20.05 • GODZ. 14.00
Język angielski 30.04 • GODZ. 13.00 22.05 • GODZ. 12.15
KLASA 4
Matematyka 09.04 • GODZ. 13.15 21.05 • GODZ. 13.15
Język angielski 25.04 • GODZ. 14.00 23.05 • GODZ. 14.00
Przyroda 28.01 • GODZ. 9.00 16.04 • GODZ. 13.00
Historia i społeczeństwo 15.02 • GODZ. 14.00 10.05 • GODZ. 14.30
Zajęcia komputerowe 22.01 • GODZ. 12.20 16.04 • GODZ. 12.20
KLASA 5
Matematyka 11.04 • GODZ. 13.15 25.04 • GODZ. 13.15 14.05 • GODZ. 13.15
Język angielski 16.04 • GODZ. 11.30 26.05 • GODZ. 14.00 17.05 • GODZ. 14.00
Historia i społeczeństwo 14.02 • GODZ. 14.00 09.05 • GODZ. 14.00
Zajęcia komputerowe 12.02 • GODZ. 12.20 26.03 • GODZ. 12.20
Geografia 29.01 • GODZ. 9.00 19.03 • GODZ. 15.00 16.04 • GODZ. 15.00
Biologia 20.03 • GODZ. 15.05 • GODZ.
KLASA 6
Matematyka 15.04 • GODZ. 13.15 16.05 • GODZ. 13.15
Język angielski 08.05 • GODZ. 12.15 29.05 • GODZ. 12.15
Przyroda 28.01 • GODZ. 9.00 16.04 • GODZ. 15.00
Historia i społeczeństwo 15.02 • GODZ. 14.30 10.05 • GODZ. 14.30
Zajęcia komputerowe 19.03 • GODZ. 12.20 07.05 • GODZ. 12.20
KLASA 7
Matematyka 16.04 • GODZ. 13.15 28.05 • GODZ. 13.15
Język angielski 08.05 • GODZ. 13.00 29.05 • GODZ. 13.00
Historia i społeczeństwo 14,15.02 • GODZ. 15.00 9,10.05 • GODZ. 15.00
Zajęcia komputerowe 12.03 • GODZ. 12.20 14.05 • GODZ. 12.20
Geografia 29.01 • GODZ. 09.00 12.02 • GODZ. 15.00
Biologia 20.02 • GODZ. 10.04 • GODZ.
Chemia 20.02 • GODZ. 10.04 • GODZ.
Fizyka 08.04 • GODZ. 10.00 27.05 • GODZ. 10.00
Język niemiecki 13.05 • GODZ. 12.15 20.05 • GODZ. 12.15
KLASA 8
Matematyka 30.04 • GODZ. 13.15 23.05 • GODZ. 13.15
Język angielski 12.04 • GODZ. 14.00 09.05 • GODZ. 14.00
Historia i społeczeństwo 14,15.02 • GODZ. 15.00 9,10.05 • GODZ. 15.00
Zajęcia komputerowe 01.04 • GODZ. 12.20 21.05 • GODZ. 12.20
Geografia 29.01 • GODZ. 09.00 12.03 • GODZ. 15.00
Biologia 13.03 • GODZ. 13.03 • GODZ.
Chemia 13.03 • GODZ. 13.03 • GODZ.
Fizyka 15.04 • GODZ. 10.00 29.05 • GODZ. 10.00
Język niemiecki 13.05 • GODZ. 12.15 20.05 • GODZ. 12.15
Wiedza o społeczeństwie 14,15.02 • GODZ. 15.00 9,10.05 • GODZ. 15.00
Edukacja dla Bezpieczeństwa 13.03 • GODZ. 15.05 • GODZ.

DODATKOWE TERMINY DLA CHĘTNYCH KLAS 4-7
Przedmiot I Termin II Termin III Termin
Matematyka 28.01 • GODZ. 9.00 29.01 • GODZ. 9.00
Przyroda 06.04 • GODZ. 9.00 11.05 • GODZ. 9.00
Geografia 02.03 • GODZ. 9.00 06.04 • GODZ. 9.00 11.05 • GODZ. 9.00
Fizyka 17.12 • GODZ. 10.00 07.01 • GODZ. 10.00
Wiedza o społeczeństwie 28.02 • GODZ. 14.30

Uwagi:

Wszystkich rodziców uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dogodnych terminów. Zapisy na egzaminy dokonywać należy u nauczycieli przedmiotowych.

Komentarze

Komentarze z FB