Nauczanie w domu nie oznacza, że nie możesz uczestniczyć w imprezach organizowanych przez naszą szkołę.

Twoje dziecko ma również prawo uczestniczenia w lekcjach i zajęciach z uczniami stacjonarnymi. Jeśli interesuje cię nauczanie w domu zamiast w szkole, to rozważ zapisanie się do naszej listy mailingowej. Wszystkie informacje i działania związane z nauczaniem dzieci w domu możesz otrzymywać e-mailem.

Gorąco zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, który ma na celu propagowanie praktycznych informacji o nauczaniu w domu wśród rodzin zainteresowanych edukacją domową. Subskrybenci będą na bieżąco informowani o działaniach podejmowanych przez środowisko rodziców nauczających dzieci w domu, związanych z Niepubliczną Szkołą Podstawową w Rękowie.

Na tej stronie możesz zapisać się do naszych list mailingowych oraz zaktualizować swój profil. W każdym newsletterze, oprócz praktycznych informacji o tym, jak wygląda nauczanie w domu wśród rodziców z Rękowa, znajdziesz odnośnik do swojego profilu, który możesz w każdej chwili zaktualizować. Jeśli po jakimś czasie okaże się, ze nie interesuje Cię nauczanie w domu, możesz usunąć zaznaczenie z tego kategorii i otrzymywać tylko te informacje, które są dla Ciebie istotne. Możesz także usunąć swój adres e-mail z naszej listy w dowolnym momencie.

Zapisz się do newslettera

Newsletter Edukacji Domowej w Rękowie

Jeśli nauczanie w domu jest dla Ciebie ważne i chciałbyś regularnie otrzymywać informacje związane z Edukacją Domową w Polsce, ale obawiasz się o swoją prywatność, zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, która opisuje w jaki sposób korzystamy z danych powierzonych nam przez użytkowników naszej strony.

Polityka Prywatności