Jak ludożercy zjedli nauczycieli

Słoneczny jesienny dzień. Ośmioosobowa grupka dzieci z Edukacji Domowej udaje się na wycieczkę. Dokąd? Do szkoły. A w progu wita nas tablica ogłoszeń.

To się nazywa przyjazna szkoła. Następnie przyjaciółka edukatorów domowych ( sama będąca dzieckiem w edukacji domowej) Amerykanka i piosenkarka Rinnah Joy Henderson pokazała dzieciom na czym polega praca artysty bez instrumentów. I tak dzieci z klas 1 – 3 poznały działanie loopera. Był też czas na autografy.

A potem wpadli ludożercy i okazało się, że połknęli nauczycieli (no tak dzieci z edukacji domowej).

Już wkrótce kolejne spotkanie. Tym razem to nauczyciele i Pani Dyrektor przyjadą do nas.

W najbliższą niedzielę kolejne spotkanie edukatorów domowych.