RekowSzkola 
Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie /

Jaki tryb nauczania będzie dla mnie najlepszy?

Autor keraila
Użytkownik
#1 | Posted: 5 Wrz 2016 20:31 
Witam, jestem w klasie 2 liceum szkoły muzycznej. Niestety od 4 lat zmagam się z poważnym problemem układu trawiennego, z bólem i kiepskim samopoczuciem. Do tej pory problemy nie przeszły i jestem zmuszona zmienić tryb nauczania, żeby skończyć szkołę z dobrymi wynikami i poprawić stan swojego zdrowia, co w obecnej sytuacji jest nie do zrobienia z powodu stresu, mnóstwa zajęć i po prostu siedzenia w szkole po 8 godzin dziennie. Siedzenia, a nie uczenia się, bo prawda jest taka, że na lekcji nauczyciele tylko zadają naukę do domu, zamiast nauczyć w trakcie zajęć. Przestało mi to odpowiadać i nie chcę psuć sobie zdrowia kosztem obecności, przez które istnieje ryzyko oblania roku. Dlatego wychodzę z pytaniem jaki tryb byłby dla mnie najbardziej odpowiedni. Nie jestem w stanie po prostu wysiedzieć tyle czasu w jednym miejscu, bo jest to dla mnie stres, męczarnia i stracony czas, kiedy sama mogłabym w 2 godziny siąść na spokojnie i wszystko ogarnąć. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam :)

Autor Ivett77
Użytkownik
#2 | Posted: 25 Wrz 2016 20:49 
Nic nie stoi na przeszkodzie by przejść na edukacje domową. Z tego co się orientuję to wiele dzieci i młodzieży borykających się z problemami zdrowotnymi w niej jest. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie / Jaki tryb nauczania będzie dla mnie najlepszy? Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)