RekowSzkola 
Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie /

ED Lublin-jest ktoś tu?

Autor Ivett77
Użytkownik
#1 | Posted: 26 Sty 2016 23:39 
Witam jestem tu nowa.Czy są tu rodzice z Lublina lub okolic? Myślimy o ED od kl. "0" od września. Moja prośba: jakby ktoś był uprzejmy podzielić się ze mną informacją, które szkoły w Lublinie są przyjazne czy lepiej szukać gdzie indziej? Jakie problemy można napotkać w tym mieście? Jak kuratorium podchodzi do tematu? Czy trzymacie się jakoś razem, spotykacie lub kontaktujecie by wymieniać swoje doświadczenia? Proszę Was także o inne cenne rady które możecie przekazać. Pozdrawiam.

Autor mivi
Użytkownik
#2 | Posted: 23 Sier 2016 16:40 
Witam Koleżeństwo
Będąc nauczycielem obserwującym poziom nauczania w naszej szkole zdecydowany jestem zrezygnować z takiej formy edukacyjnej na rzecz
indywidualnej pracy z dzieckiem . Cieszę się z istnienia takiego forum i możliwością nawiązania kontaktów z rodzicami o podobnych zapatrywaniach .Mamy 5.5 letnią córeczkę która w następnym roku podejmuje naukę . Proponowałbym spotkanie nas wszystkich celem podjęcia może nawet wspólnych działań .
Pozdrawiam WM

Autor mivi
Użytkownik
#3 | Posted: 23 Sier 2016 16:42 
przepraszam ale za szybko poszło - też Lublin

Autor Ivett77
Użytkownik
#4 | Posted: 25 Wrz 2016 20:32 
Mivi dopiero teraz zobaczyłam Twoją odpowiedź. Jeśli propozycja spotkania jest aktualna to jestem za. Proponuję jakąś spokojną salę zabaw na początek np. Koziołek w Felicyty? Pozdrawiam serdecznie.

Autor Vena
Użytkownik
#5 | Posted: 10 Mar 2017 21:34 
Halo, dołączam do zainteresowanych edukacją domową w Lublinie od przyszłego roku szkolnego.
Chętnie spotkam się z innymi osobami wchodzącymi w temat.
Pozdrawiam

Autor mivi
Użytkownik
#6 | Posted: 13 Mar 2017 13:17 
Witam ponownie
Również nie byłem tutaj -trochę i ... najlepszym rozwiązaniem jest mój nr. telefonu 697 591 777 i zorganizowanie spotkania.
Mam pomysły na wakacje.
Pozdrawiam
Wiesław Michalak

Autor nata4
Użytkownik
#7 | Posted: 11 Maj 2017 04:07 
Witam, też z Lublina. Dzieci 5, 4 i 2 lata zamierzam uczyć w domu. Chętnie złączę siły :) myślę, że spotkanie to bardzo dobry pomysł :) kontakt do mnie 790 844 622. Skontaktuję się też z P. W. Michalakiem w najbliższym możliwym czasie :) sama jestem otwarta na kontakt więc jak coś to zapraszam :)

Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie / ED Lublin-jest ktoś tu? Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)