RekowSzkola 
Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie /

Z prośbą o pomoc

Autor samamama
Użytkownik
#1 | Posted: 11 Sty 2016 09:33 
Witam. Od kilku miesięcy poważnie myślę o ED mojej szescioletniej córki. Kiedy od września rozp.naukę w szkole widziałam w niej zapał i chęci, jednak z miesiąca na miesiąc jest coraz słabiej. Mam nawet wrażenie jakby wiedza zdobyta w przedszkolu gdzieś jej umknęla(np.nie potrafi bezbłędnie przelit.alfabetu). Dodam,że córka jest wrażliwa i niestety łatwo się wzrusza i smuci.dzisiaj nie chciała iść do szkoły przez przejmująca piosenkę-"Z popielnika na Wojtusia". W grudniu podczas przerwy świątecznej postanowiłam przetestować ED,dla nas super,sami wiecie, jednakże jestem z b.małej miejscowości,w której szkoła w domu jest czymś niepowaznym,więzieniem dziecka i odseparowaniem od świata. Nie słyszałam jeszcze żadnej przychylnej wypowiedzi. Myślę, że nie zrezygnuje z ED dlatego piszę,pytam,szukam rodzin z Wielkopolski. Chciałbym mieć świadomość, że jest ktoś niedaleko...
Jeśli możecie opowiedzcie mi swoje początki z ED.
Będę wdzięczna za odzew. Pozdrawiam wszystkich

Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie / Z prośbą o pomoc Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)