RekowSzkola 
Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie /

ED na Śląsku

Autor agakk
Użytkownik
#1 | Posted: 30 Sty 2015 10:15 
Witam, coraz mocniej dumam nad rozpoczęciem ED dzieci od września. Proszę o kontakt Rodziców ze Śląska, szczególnie z okolic Rybnika. pozdrawiam gorąco
Agnieszka

Autor Alicja
Użytkownik
#2 | Posted: 29 Mar 2015 22:42 
Hej,
My uczymy w domu od października, we wrześniu do córki dołączy syn-sześciolatek. Jesteśmy z Chorzowa, nie bardzo blisko, ale jednak dystans do pokonania :)
Pozdrawiam
Ala

Autor ana7
Użytkownik
#3 | Posted: 26 Cze 2015 18:53 
Witam,
syn zdał obecnie do drugiej klasy, córa rozpoczyna ED jako przedszkolak- pięciolatka. Jesteśmy z Tychów. Nie tak daleko:-).
Pozdrawiam.

Autor tbanas
Użytkownik
#4 | Posted: 19 Lip 2015 21:43 
ana7
Witam,

Także jesteśmy z Tychów. Mamy 6-letniego syna i 3-letnią córkę. Zastanawiamy się bardzo na ED i wyobrażamy to sobie raczej w nieco większej grupie - kilku rodzin (przynajmniej od czasu do czasu). Jeśli bylibyście chętni do współdziałania - proszę o kontakt (t.banas@biznespoczta.pl)
Pozdrawiam.

Autor hajduki
Użytkownik
#5 | Posted: 25 Sier 2015 15:18 
Cześć.
Jesteśmy z Piekar Śląskich. Zaczynamy od września pierwszą klasę. Jestem pełna obaw ale i bardzo podekscytowana.
pozdrawiam, Aga

Autor ana7
Użytkownik
#6 | Posted: 1 Wrz 2015 15:25 
Witam,
podaję adres meilowy jeśli ktoś ma ochotę na kontakt z nami:-) 7ananaski@gmail.com
Pozdrawiam

Autor psotca
Użytkownik
#7 | Posted: 18 Paź 2015 23:55 
[b]ana7[Witam, zasadzamy sie na ED, syn ma 5 lat, corka 2,5. Chetnie nawiążemy kontakt.

Autor psotca
Użytkownik
#8 | Posted: 18 Paź 2015 23:55 
ana7
No tak, najważniejsze, jestesmy z Chorzowa :)

Autor mikodomi
Użytkownik
#9 | Posted: 24 Lut 2016 12:50 
My jesteśmy spod Wodzisławia Śl. Syn lat 10 w czwartej klasie ed. Młodsi synowie jeszcze mali. Mój mail: mimo83@live.com
Pozdrawiam
Mirela

Autor edyta
Użytkownik
#10 | Posted: 14 Maj 2016 22:44 
witam, przygodę z ed mam nadzieję zacząć za jakiś czas. Jesteśmy z Chorzowa i chętnie poznam inne rodziny zainteresowane ed.
pozdrawiam
edytakrzyk@gmail.com

Autor tanczacazliwkami
Użytkownik
#11 | Posted: 18 Mar 2017 00:13 
Witajcie, jestem z Oświęcimia, chociaż bliżej mi było do tej pory do Tychów:). Przeszłam wraz z córką ok 2 lata w edukacji demokratycznej, po drodze jeszcze przedszkole waldorfskie w Niemczech (byliśmy tam krótki czas)(piszę, że przeszłam wraz z córką bo należałam do kadry w szkole demokratycznej). Obecnie córka jest w I klasie SP systemowej (trudna decyzja-ale taki czas). Moje serce ciągle jednak poszukuje i nie spocznie póki nie znajdzie...:) Moja przygoda z alternatywną edukacją zaczęła się wraz z narodzinami córki - wtedy odkryłam i zakochałam się w edukacji domowej, a poszukując ideału przeszłam ciekawą drogę, smakując wielu rzeczy. Po cichu myśle znowu o ed, poszukuję ludzi z okolic, z którymi mogę porozmawiać :)

Autor agamyr
Użytkownik
#12 | Posted: 27 Kwi 2017 00:47 
psotca
Alicja
edyta

Witajcie :)
Jestem z Chorzowa i zaczynam myslec o ED (syn ma 3 latk corka 1,5 roku).
Czy mozecie napisac, jak Wam idzie w Chorzowie? :) czy znalezliscie "przyjazna ED szkole/przedszkole"? :)

Pozdrawiam
Agata

Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie / ED na Śląsku Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)