RekowSzkola 
Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie /

Badania nad edukacją domową

Autor dobrebopolskie
Użytkownik
#1 | Posted: 18 Wrz 2014 09:29 
Witam serdecznie,

w ramach rozprawy doktorskiej zajmuję się edukacją domową.
Obecnie poszukuję rodzin chętnych do współpracy, które poświęcą swój cenny czas na spotkanie i rozmowę.

Bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

Autor thamar
Użytkownik
#2 | Posted: 15 Paź 2014 07:11 
Pod względem przydatności do badań nasza rodzina jest jeszcze słaba - syn rozpoczął dopiero zerówkę w edukacji domowej, jednak zainteresowana jestem twoją pracą naukową. Moja praca doktorska również będzie dotyczyć edukacji domowej.

Kontakt do mnie: thamar.ania(małpa)gmail.com
Pozdrawiam

Autor JerryOn
Użytkownik
#3 | Posted: 6 Sty 2015 23:46 
Mnie też zastanawia ED, jej skuteczność i jakość w porównaniu do tradycyjnego nauczania szkolnego. Mój syn jest teraz w pierwszej klasie LO, wcześniej mocno stawialiśmy na edukację domową teraz też chcemy, nie wiem tylko, czy nie wpłynie to jakoś negatywnie na jego maturę, i w konsekwencji promlemy na studiach. Jak tam sprawdzałem na http://www.wsb.pl/gdynia/ to studia tam sa bardzo specjalistyczne i obawiam się, że zastąpienie edukacji szkolnej domową może się źle odbić na jego wynikach. Czy znacie może jakieś badania, które wskazywałyby na to, że dzieci, które prowadzą edukację domową mają później jakieś większe problemy na maturze bądź studiach? Z góry dzięki za info!

Autor Maryna40
Użytkownik
#4 | Posted: 11 Sty 2015 18:45 
Witam
Jestem bardzo zainteresowana edukacją domową dla mojej córki, obecnie jest w II LO. Problem szkolny i strata czasu w szkole ciągnie się od dawna. Jest bardzo dobrą uczennicą. Szukam rozsądnych rozwiązań. Obecnie załatwiam jej indywidualne nauczenie w szkole. Szukam też innych rozwiązań. Proszę o wskazówki przy ED, jak to załatwić. Czytałam o procedurach, ale nie wiem czy każda szkoła musi wyrazić zgodę. Dziękuję

Autor svea
Użytkownik
#5 | Posted: 13 Sty 2015 14:32 
Maryna40
Zgodę wyraża szkoła, w której córka będzie realizowała ed. Trzeba znaleźć szkołę, której dyrektor taką zgodę będzie chciał wydać, bo obowiązku nie ma. Szkoła może być w dowolnym miejscu, żadnego typu rejonizacji nie ma.

Autor kinda
Użytkownik
#6 | Posted: 25 Lut 2015 19:41 
Trzeci rok ED w toku, klasa V i III SP.
educodomi.blog.pl
kinda5@tlen.pl
Pozdrawiam!

Autor edukacyjnie
Użytkownik
#7 | Posted: 15 Cze 2016 14:03 
Witaj,
Jak można się z Tobą skontaktować? Ja również myślę o doktoracie dot. edukacji domowej.
Pozdrawiam

Edukacja Domowa ogólnie Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Edukacja Domowa ogólnie / Badania nad edukacją domową Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)