RekowSzkola 
Pomoc i Regulamin Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Pomoc i Regulamin /

ankieta do pracy magisterskiej - proszę o pomoc!

Autor monika c
Użytkownik
#1 | Posted: 18 Cze 2013 22:48 
Witam!
Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej nt. edukacji domowej. Ankieta jest na 4 strony i składa się głównie z pytań zamkniętych, wypełnienie zajmie ok. 10 min. Chętne rodziny edukujące domowo proszę o podanie adresu mailowego na priva, ankietę prześlę pocztą. Liczę na Państwa pomoc i z góry dziękuję za odzew!
Bardzo potrzebuję Waszej pomocy i w ramach rekompensaty - osobom, które wypełnią ankietę - prześlę kilka prezentacji (w ppt.) mojego autorstwa, dotyczących zagadnień z kl.1-3 i przedszkola, które mogą być przydatne w nauczaniu dzieci.
Monika C. studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z UŚ w Cieszynie

Autor monika c
Użytkownik
#2 | Posted: 20 Cze 2013 22:42 
Ponieważ chyba nie ma możliwości wysyłania prywatnych wiadomości, chętne osoby proszę o kontakt mailowy: monicieslar@gmail.com

Autor monika c
Użytkownik
#3 | Posted: 9 Lip 2013 22:30 
Ponawiam swoją prośbę o wypełnienie ankiety. Bardzo proszę o pomoc! Do tej pory tylko dwie osoby z tego forum wypełniły ankietę i wciąż brakuje mi jeszcze paru ankiet do zrealizowania badań. Każda pojedyncza ankieta będzie bardzo pomocna.
Podaję bezpośredniego linka, skąd można pobrać ankietę: http://bstk.pl/moni/Ankieta_praca_mgr_komp.doc

Pomoc i Regulamin Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Pomoc i Regulamin / ankieta do pracy magisterskiej - proszę o pomoc! Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)