RekowSzkola 
Dla dzieci - poszukuję przyjaźni Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Dla dzieci - poszukuję przyjaźni /

Fajnie, gdy jest nas więcej!

Autor ewaw
Użytkownik
#1 | Posted: 30 Lip 2014 23:22 
Od września zaczynamy edukacje domową ....Gabrysia skończyła 6 lat i obawiam się, że jej sporo młodszy braciszek nie wystarczy do zabaw na "jej poziomie".Poszukujemy więc kontaktu z dziećmi mniej więcej w tym wieku z Warszawy - okolice Białołęki, Targówka lub Bródna.Pozdrawiamy!!!!

Autor svea
Użytkownik
#2 | Posted: 22 Sier 2014 01:49 
ewaw daj jakiś namiar mailowy na siebie, wyglada na to, że mamy do siebie blisko. U mnie prawie ośmiolatek płci męskiej.

Autor blaekie
Użytkownik
#3 | Posted: 19 Wrz 2015 07:40 
Witam,
Jesteśmy na ED od września, tzn moja najstarsza córka - 7 lat. Poszukujemy rodzin na ED z Warszawy. mieszkamy na Bielanach, więc ta dzielnica i najbliższe okolice też wchodzą w grę. Asia, moja córka, ma jeszcze młodsze rodzeństwo - dwie siostry - 2 i 4,5 roku. Pozdrawiamy serdecznie :)

Autor kmberlinska
Użytkownik
#4 | Posted: 17 Lis 2015 21:10 
Witajcie, moja pięcioletnia córka jest bardzo towarzyska i chciałabym stworzyć jej możliwość spotkań z innymi dziećmi uczącymi się w domu.Mieszkamy na granicy Łodzi i Zgierza.Nie ukrywam, że i mnie wsparcie i wymiana doświadczeń z rodzicami z ED też bardzo się przyda. Dodam, że młodsza córcia (16miesięcy) póki co intensywnie spożywa wszelkie materiały naukowe:)
Pozdrawiamy i czekamy na odzew:)

Autor fibi80
Użytkownik
#5 | Posted: 23 Lis 2015 15:50 
Witajcie wszyscy na tym forum.

Autor fibi80
Użytkownik
#6 | Posted: 24 Lis 2015 21:51 

Dla dzieci - poszukuję przyjaźni Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Dla dzieci - poszukuję przyjaźni / Fajnie, gdy jest nas więcej! Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)