RekowSzkola 
Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową /

Lista przyjaznych szkół i poradni

Strona  Strona 4 of 5:    1  2  3  4  5    
Autor ariosto
Użytkownik
#46 | Posted: 17 Sty 2013 13:06 
Witam

Może ktoś orientuje się, które z łódzkich szkół podstawowych są przyjazne ED? Mój syn jest teraz w 5 klasie. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.

Autor KoalaEdu
Użytkownik
#47 | Posted: 30 Sty 2013 18:57 | Edytowany przez: KoalaEdu 
Przyłączam się do prośby

Koala

Autor 77kala
Użytkownik
#48 | Posted: 11 Kwi 2013 15:38 
Witam.Czy mogłabym uzyskać informacje od którejś z mam edukujących domowo o poradniach psychol-pedagog przychylnych ED na terenie woj.śląskiego lub małopolski.Jesteśmy z Ket/Bielsko-Biała.Planujemy zapisac córkę(zerówka) do szkoły sawickich w Koszarawie ale potrzebujemy najpierw opinie z poradni pp.Prosiłabym o kontakt z rodzinami mieszkającymi w tym rejonie.
pozdrawiam .
kala

Autor tanczacazliwkam
Anonimowy
#49 | Posted: 17 Cze 2013 10:46 
77kala, chciałabym się z Tobą jakoś skontaktować, jestem z Oświęcimia

Autor tanczacazliwkami
Użytkownik
#50 | Posted: 22 Cze 2013 12:58 
czy szkoła Rękowie dla dzieci ed jest płatna skoro niepubliczna?

Autor technikkudelski
Użytkownik
#51 | Posted: 22 Cze 2013 13:29 
Bezpłatna chociaż niepubliczna :). Szkoły niepubliczne często lepiej gospodarują finansami od publicznych.

Autor lapak
Użytkownik
#52 | Posted: 7 Sier 2013 00:33 
Paweł Zakrzewski jest współtwórcą 72 placówek do nauczania indywidualnego w Polsce i na świecie. Może tam?

Btw. ostatni filmik na jego kanale Youtube - https://www.youtube.com/watch?v=Ql3xe2WtZYw

Autor bigcheek
Użytkownik
#53 | Posted: 6 Wrz 2013 09:59 
Witam,

Czy ktos z Panstwa orietuje sie o szkolach przyjazdnych w Radomiu lub okolicach Radomia? Rowniez jestem zainteresowana nawiazac kontakt z rodzinami, poniewaz zamierzam zastanawiam sie powaznie nad edukacja domowa.

Autor oxiazek
Użytkownik
#54 | Posted: 1 Lis 2013 16:52 
Witam,

Wszystkim z Krakowa i okolic polecam Poradnię Psychologiczno Pedagogiczną przy ul. Popławskiego 17 (budynek szkoły podstawowej).
Jestem właśnie po załatwieniu opinii i wszystko przebiegło sprawnie i w przemiłej atmosferze. Pani dyrektor zorientowana w temacie ED, załatwiła wszystko ekspresowo i bez zbędnych pytań.

Autor Irena
Użytkownik
#55 | Posted: 18 Lis 2013 21:27 
oxiazek
Mieszkamy w Krakowie. Nasza starsza córeczka jest z 2008 roku i chcemy uczyć ją w domu (córeczka nie chodziła do przedszkola).
Szukamy szkoły podstawowej w Krakowie, przyjaznej ED, bez czesnego. Oczywiście szukamy również poradni psychologiczno-pedagogicznej przyjaznej ED.
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
Irena i Janusz

Autor Euglena73
Użytkownik
#56 | Posted: 15 Gru 2013 15:09 
Witam. My również jesteśmy z Krakowa. Nasza córka ma teraz 4 latka i już za rok czeka nas...zerówka. Tymczasem Pani neurolog (córka jest wcześniakiem, więc "chadzamy" na takie wizyty kontrolne") napisała nam w zaleceniach "indywidualny tok nauczania lub edukacja domowa"! Według Pani Doktor córcia ma zdolności poznawcze i umiejętności na poziomie dziecka 6 letniego i nie nadaje sie do szkoły w trybie zwykłym. Chętnie nawiążemy kontakt z innymi rodzinami z Krakowa( i nie tylko) które planują (lub już są) edukacje w systemie ED Interesują nas także szkoły i Poradnie PP przyjazne ED...(ale bez czesnego) .Pozdrawiamy.

Autor foortis
Użytkownik
#57 | Posted: 15 Maj 2014 12:32 
Witam. Na nauczaniu domowym byłem od początka gimnazjum do matury. Przez cały cykl uczeszczalem i korzystałem z pomocy zdalnej (e-learning na platformie moodle i przez skype) w szkole Collegium Gostynianum im. ks. Gostyńskiego. Szczerze polecam tą szkołę, rewelacyjni nauczyciele.
Pozdrawiam.

Autor kaalinaa
Użytkownik
#58 | Posted: 5 Kwi 2015 22:59 
Witam. Mieszkamy w Lublinie i pragniemy uczyć nasze dzieci w domu. Czy ktoś słyszał o SP i poradni psychologiczno-pedagogicznej przyjaznej ED w lubelskim?? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam

Autor rhm
Użytkownik
#59 | Posted: 6 Cze 2015 19:40 
kaalinaa
Witaj. Czy mozesz podać mail? Odpiszę. Pozdrawiam.

Autor kaalinaa
Użytkownik
#60 | Posted: 27 Sier 2015 22:09 
Co prawda jesteśmy już po wizycie w poradni ale chętnie porozmawiam z kimś z lubelskiego o ED To mój mail : kaalina-a@o2.pl. Pozdrawiam

Strona  Strona 4 of 5:    1  2  3  4  5   
Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową / Lista przyjaznych szkół i poradni Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)