RekowSzkola 
Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową /

Lista przyjaznych szkół i poradni

Strona  Strona 3 of 5:    1  2  3  4  5    
Autor magda3
Użytkownik
#31 | Posted: 13 Mar 2012 22:27 
Dzięki napisałam na maila

Autor magda3
Użytkownik
#32 | Posted: 14 Mar 2012 21:56 
technikkudelski
napisałam na maila bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Co to znaczy "pozytywnej opinii poradni"?Proszę o pomoc

Autor rosiomak
Użytkownik
#33 | Posted: 15 Mar 2012 10:58 
To ja pozwolę sobie na małą reklamę, ponieważ właśnie otworzyliśmy ośrodek psychologiczny w Poznaniu - i ponieważ jesteśmy przyjaźnie nastawieni do ED, to serdecznie zapraszamy - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Słowo" - www.centrumslowo.pl (strona w budowie, ale podstawowe informacje można znaleźć).

Autor technikkudelski
Użytkownik
#34 | Posted: 15 Mar 2012 14:47 
odpisałem - nie dostałaś?

Autor rosiomak
Użytkownik
#35 | Posted: 20 Mar 2012 14:35 
Opinii potrzebnej do prowadzenia ED nie możemy wydawać, nie będąc poradnią psychologiczno-pedagogiczną, natomiast służymy poradami i konsultacjami :>

Autor piotrl
Użytkownik
#36 | Posted: 11 Maj 2012 22:48 
W naszym regionie (Mińsk Mazowiecki) jest szkoła, prowadzona przez p. Pawła Zakrzewskiego - to wspomniana już wcześniej szkoła w Sulejówku. Dziś w naszym domu(a nie w szkole!) odbyły się roczne egzaminy naszej córki(4 klasa), prowadzone przez Państwa Zakrzewskich. Cenimy w ludziach profesjonalizm, tym bardziej, jeśli poparty jest jeszcze sercem. Jednego i drugiego podczas egzaminu nasza córka doświadczyła w obfitości. Jesteśmy szczerze zachwyceni i zachęceni. Brawo i czapka z głowy. Edukacja Domowa ma się dobrze.
P. i J. Ławrynowicz

Autor baksze
Użytkownik
#37 | Posted: 16 Maj 2012 10:42 
Witajcie,
do listy można dodać szkołę w warszawskiej dzielnicy Wesoła, na os. Zielona. Bardzo otwarta i chętna do współpracy dyrektor.
Strona szkoły: http://www.zs94.waw.pl/
pozdrawiam

Autor MartaS
Użytkownik
#38 | Posted: 28 Maj 2012 13:00 
Kochani - a czy ktoś mógłby polecić dobre gimnazjum przyjazne ed? najlepiej z Wielkopolski - ale niekoniecznie - no i nieodpłatne...
Pozdrawiam
cieplutko
MS

Autor otska
Użytkownik
#39 | Posted: 13 Cze 2012 23:51 
Do gimnazjum (i podstawówki) zapraszam do "Arki"

www.arka.edu.pl To co prawda Wrocław, a nie Wielkopolska, ale mamy jedną uczennicę ed dom z Leszna i dwie gimnazjalistki ed dom z Poznania!

Autor GrazynaZarko
Użytkownik
#40 | Posted: 19 Wrz 2012 23:08 

Autor olimpia33
Użytkownik
#41 | Posted: 5 Paź 2012 15:40 
Czy ktoś z Was słyszał o Gimnazjum Salomon w Warszawie prowadzone przez Panią Zakrzewską , podawany był doniej tutaj na forum numer telefonu odnośnie pomocy z poradniami do ED.

Autor olimpia33
Użytkownik
#42 | Posted: 5 Paź 2012 15:55 
Jeszcze jedno ptanie czy pod ED można " podpiąć "osobę pełnoletnią chodzi o dziecko 20 lat które nie chciało się uczyć i chodzić do szkoły . Moze coś naucze lenia w domu żeby coś umiał.

Autor Kaat
Użytkownik
#43 | Posted: 30 Paź 2012 12:52 
Mam pytanie do JOanny o szkołę państwową na Ursynowie wspomnianą w tym wątku w zeszłym roku. Chętnie dowiedziałabym się, co to za szkoła i jakie są wrażenia ze współpracy z nią? Rozglądam się za odpowiednim, przyjaznym ED miejscem dla córki (w przyszłym roku 1 klasa), a Ursynów mamy blisko...

Autor annaroza
Użytkownik
#44 | Posted: 2 Lis 2012 17:36 
Witam jestem tu poraz pierwszy. Mieszkam w Legionowie( koło Warszawy) i szukam osób które w rejonie zajmują się ED . Jestem mamą 3 dzieci . Najstarsze chodzi do szkoły teraz drugie się szykuje ale od roku zastanawiam się nad ED . Czy ktoś z okolic mógłby się podzieliś informacjami co gdzie i jak?

Autor Olban
Użytkownik
#45 | Posted: 8 Lis 2012 00:30 
w poniedziałek 12.11 jest spotkanie o ED w Warszawie:
W poniedziałek 12 listopada odbędzie się spotkanie informacyjne na temat edukacji domowej.
Serdecznie zapraszamy rodziców, pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych.

Poruszymy tematy:
1. Czym jest edukacja domowa?
2. Jak uzyskać zgodę?
3. Od czego zacząć?
4. Jak radzić sobie z trudnościami?
Będzie też czas na pytania od uczestników.

Miejsce spotkania:
WARSZTAT Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy
Pl. Konstytucji 4 godz. 18:30-20:30.

Organizator:
Stowarzyszenie Edukacji w Rodzinie

ja się wybieram

Strona  Strona 3 of 5:    1  2  3  4  5   
Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową / Lista przyjaznych szkół i poradni Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)