RekowSzkola 
Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową /

Zaczynamy i będzie dobrze.

Autor ziutek
Użytkownik
#1 | Posted: 20 Wrz 2013 16:38 
Właśnie zaczęliśmy naukę tak jak dostaliśmy w tej zgodzie na edukację domową. To znaczy, że robimy dokładnie to samo co i przed otrzymaniem zgody. Trochę się zastanawiamy czy dać naszemu uczniowi jakąś informację, że właśnie zaczął być uczniem. Właściwie po co? Przecież dla niego nic się nie zmieniło poza tym, że za lustro w przedpokoju wetknęliśmy kartkę podpisaną przez dyrektora czyli usprawiedliwienie z nieobecności w szkole ważne na całe 10 miesięcy. Jakoś bez sensu! Tak właściwie to wszystko wygląda tak, że wczesnoszkolne spełnianie obowiązku w domu to właściwie odroczenie szkoły o następne trzy lata. Bo te egzaminy w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie to w sytuacji naszej konkretnej szkoły zupełna formalność. Przecież tam nawet kilkoro dzieci jeszcze w trzeciej klasie bardzo słabo czyta nie wspominając o rachunkach. To jak i czego będą odpytywać nas? Musielibyśmy być jeszcze gorsi a to jest zupełnie niemożliwe. Na razie układamy swoją własną podstawę programową. Jak będzie gotowa to porównamy z tym co jest w tej z ministerstwa. A jak u innych początkujących?

Autor lasche
Użytkownik
#2 | Posted: 24 Wrz 2013 22:20 
U nas wesoło. Więcej czasu, bo i poranne przytulasy w łóżku ale i poważne projekty. Czekamy na unormowanie się codziennej rutyny. A jak u Was wygląda rutyna dnia codziennego ?

Autor ziutek
Użytkownik
#3 | Posted: 30 Wrz 2013 14:58 
My jesteśmy trochę zagubieni, bo nikogo nie znamy z ludzi, ktorzy uczą własne dzieci w domu. Na szczęście w naszej okolicy nikogo to nie dziwi ani specjalnie nie obchodzi. Troche nam brak towarzystwa ale i tak jest bardzo dużo radości bo lubimy sie wspólnie uczyć.

Autor samamama
Użytkownik
#4 | Posted: 11 Sty 2016 09:51 | Edytowany przez: samamama 
Mam nadzieje, ze nam nie będzie samotnie z braku takich znajomych,bo wiadomo, że lepiej i raźniej. W przeciwieństwie do Ciebie,może i tez nikogo nie obchodzi,ale nikt tego nie rozumie, nie próbuje nawet,ale za to jak neguuje... Ach...

Autor brownlee
Użytkownik
#5 | Posted: 13 Kwi 2016 11:47 
Essay writing assistance available online! <a href="http://supreme-essay.net/">http://supreme-essay.net/</a>

Zaczynamy Edukację Domową Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Zaczynamy Edukację Domową / Zaczynamy i będzie dobrze. Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message
 

  Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)