RekowSzkola 
Księga wpisowa Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Księga wpisowa /

Witamy wszystkich!

Autor wojownicy
Użytkownik
#1 | Posted: 9 Wrz 2014 10:53 
Jesteśmy młodą rodziną z Lubelszczyzny, wyjechaliśmy z miasta hodować konie, owce i psy.Mieszkamy we wsi na bagnach, co rano oglądamy łosie i żurawie.Córeczka nasza, niestety jedna, ma 5 lat i już ćwiczy pierwsze galopy.Jesteśmy szczęśliwi od kiedy otacza nas przestrzeń, a nie nadmiar ludzi.

Autor wojownicy
Użytkownik
#2 | Posted: 9 Wrz 2014 10:55 
Poszukuję przedszkola w Lublinie albo Chełmie dla 5 letniej córki z programem ED, najlepiej katolickiego.Proszę o radę.

Autor siwki
Użytkownik
#3 | Posted: 11 Paź 2015 21:59 
wojownicy
Witajcie wojownicy, my także jesteśmy spod Lublina i myślimy o ED. Chętnie byśmy się z Wami poznali w realu; Szczególnie nasze dzieci potrzebują kontaktu z innymi dziećmi (mieszkamy nieco na uboczu). keborgg@wp.pl
Pozdrawiamy!

Autor Ivett77
Użytkownik
#4 | Posted: 25 Wrz 2016 21:46 
Hej wojownicy! Jak Wam idzie edukacja? Zaglądacie tu jeszcze? Jestem z Lublina, synek niecałe 6 lat w ED. Mam do Was pytanie:czy prowadzicie jakąś agroturystykę czy jazdy konne? Chętnie nawiąże z Wami jakiś kontakt. Można by może jakąś grupkę stworzyć: Lublin i okolice na jakieś wspólne wycieczki, jakieś spotkania by wymienić się doświadczeniami? Pozdrawiam.

Księga wpisowa Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot) / Księga wpisowa / Witamy wszystkich! Top
Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

Zapomniłem hasła  
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Forum Edukacji Domowej (dawniej Airbot)