Festyn na Dzień Dziecka

,,Wszystkie dzieci nasze są” to hasło jakie towarzyszyło nam podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, który zorganizowany został w Olbrachtowicach przez Radę Rodziców przy NSP Ręków, nauczycieli, Stowarzyszenie Aktywni oraz Sołectwo w Olbrachtowicach.

Wśród atrakcji były konkursy, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, jazda na kucyku, pokaz straży pożarnej, oglądanie wozów policyjnych, przeciąganie liny, wyścigi w workach, ,,spacer w taczkach”, malowanie twarzy, kwiaty z bibuły, siatkówka, i mnóstwo dobrej zabawy. Jedzenie własnoręcznie przygotowane przez rodziców było darmowe dla wszystkich dzieci. W trakcie festynu do dyspozycji gości był psycholog i pedagog, u których można było zasięgnąć fachowej opinii.